English Türkmençe Türkçe Русский

Gözle

Ähli pudaklar

Türkmenistanyň önüm öndürijileri | TurkmenExporters
Baş sahypa Türkmenistanyň önüm öndürijileri
Kärhananyň ady Iş ugry Eýeçiligi Habarlaşmak
1 Arçalyk suw HJ Azyk senagaty Hususy Email: Info@archalyk.com
Tel: +993 12 33 42 03
2 Aşgabadyň Dokma Toplumy Dokma senagaty Döwlet Email: Turan-adt@mail.ru
Tel: +993 12 23 23 56, +993 12 23 23 69
3 Aşgabat şäherindäki medisina hem-de kosmetiki pamyk önümlerini öndürýän kärhana Dokma senagaty Döwlet Email: mekanorazov@ashgabatpamyk.com
Tel: +993 12 23 96 00, +993 12 28 20 62, +993 12 28 20 52
4 Aýbölek Mebel Hojalyk harytlary Hususy Email: Aybolekmebel@mail.ru
Tel: +993 12 47 30 91, +993 12 47 01 04
5 Bäherden etrabyndaky Beýik Saparmyrat Türkmenbaşy adyndaky dokma fabrigi Dokma senagaty Bilelikdäki kärhana Email: Baherdentextile@mail.ru
Tel: +993 131 3 44 59, +993 131 3 44 74
6 Balkan Dokma ÝGPJ Dokma senagaty Bilelikdäki kärhana Email: Humaya86@gmail.com
Tel: +993 246 7 15 01
7 Bejeriş palçyklaryny we deňiz duzuny gaplaýan kärhana Derman senagaty Döwlet Email: Kwezir_tm@mail.ru
Tel: +993 12 95 91 02
8 Berzeňňi mineral bejeriş suwy kärhanasy Derman senagaty Döwlet Email: Tkmderman@mail.ru
Tel: +993 12 48 97 47, +993 12 95 91 02
9 Çäksiz Lezzet HJ Azyk senagaty Hususy Email: export@senagat.com
Tel: +993 65 87 57 09
10 Daşoguz şäherindäki pagta egriji fabrigi Dokma senagaty Döwlet Email: Omerim81@hotmail.com
Tel: +993 322 2 79 71, +993 322 2 79 77
11 DN Tours Syýahatçylyk kärhanasy Turizm we Syýahatçylyk hyzmatlary Hususy Email: admin@dntours.com
Tel: +993 12 27 04 93, +993 12 27 06 21
12 Gazbeton öndürýän zawody Gurluşyk materiallary senagaty Döwlet Email: Gazbetonzawod@mail.ru
Tel: +993 12 52 23 57, +993 12 52 18 75
13 GG Konsultant Turizm we Syýahatçylyk hyzmatlary Hususy Email: GG@gmail.com
Tel:
14 Grandmetallserwis Söwda Kompaniýasy Dokma senagaty Hususy Email: gmstrading@yandex.ru
Tel: +993 62 10 31 33
15 Halaç etrabynyň Beýik Saparmyrat Türkmenbaşy adyndaky nah ýüplük egriji fabrigi Dokma senagaty Bilelikdäki kärhana Email: Halacfabrika@mail.ru
Tel: +993 441 3 00 18
16 Hukukçy Hyzmatdaş HJ Hukuk we Maslahat beriş hyzmatlary Hususy Email: info@hhlawfirmtm.com
Tel: +993 12 41 39 24
17 Kaka etrabynyň Serdar pamyk egriji fabrigi Dokma senagaty Bilelikdäki kärhana Email: mintextile-marketing@mail.ru
Tel: +993 133 4 63 52
18 Köneürgenç etrabyndaky pagta egriji fabrigi Dokma senagaty Döwlet Email: Kone_epef-2014@mail.ru
Tel: +993 347 3 74 45
19 Marynyň Ýeňiş Tikin Fabrigi Dokma senagaty Döwlet Email: Yenish-tikin@mail.ru
Tel: +993 522 4 60 86, +993 522 4 63 35, +993 522 4 61 00
20 Miweli Oba HJ Azyk senagaty Hususy Email: Dovrangk@gmail.com
Tel: +993 132 5 32 16
21 Mizan Gury iýmişler we Däneler Azyk senagaty Hususy Email: annadurdyyewic@gmail.com
Tel: +993 65 85 39 69
22 Parahat HK Azyk senagaty Hususy Email: Gaygysyz.archikov@parahat.biz
Tel: +993 12 29 44 00, +993 12 29 48 18
23 Röwşen hususy kärhanasy Dokma senagaty Hususy Email: export@senagat.com
Tel: +993 65 87 57 09
24 Ruhabat Dokma Toplumy Dokma senagaty Döwlet Email: Ruhabattextile@mail.ru
Tel: +993 12 25 88 65, +993 12 25 87 90
25 Safa hususy kärhanasy Himiýa we nebit-himiýa senagaty Hususy Email: safa.hk.tm@gmail.com
Tel: +993 12 24 58 00
26 Saglyk derman kärhanasy Derman senagaty Döwlet Email: Saglyk7@mail.ru
Tel: +993 12 95 91 02
27 Syrat HJ Hojalyk harytlary Hususy Email: syrattm1@gmail.com
Tel: +993 12 21 95 67
28 Tejen pagta egirme fabrigi Dokma senagaty Döwlet Email: Kubraizyatowa@gmail.com
Tel: +993 135 7 41 09
29 Türkmen Aýna Önümleri Kärhanasy Gurluşyk materiallary senagaty Döwlet Email: turkmenaynaonumleri@mail.ru
Tel: +993 12 52 24 30
30 Türkmen Jorap Dokma hususy kärhanasy Dokma senagaty Hususy Email: Turkmenjorap@gmail.com
Tel: +993 12 33 34 41
31 Türkmenbaşy Jins Toplumy Dokma senagaty Bilelikdäki kärhana Email: Serdarab85@gmail.com
Tel: +993 12 25 45 31, +993 12 25 88 67
32 Türkmenbaşy Tekstil Kompleksi Dokma senagaty Bilelikdäki kärhana Email: gguseynow@ttkompleksi.com
Tel: +993 12 42 26 20
33 Türkmendemirönümleri Gurluşyk materiallary senagaty Döwlet Email: Turkmendemironumleri2009@mail.ru
Tel: +993 12 52 23 54
34 Türkmendermansenagat birleşigi Derman senagaty Döwlet Email: Tkmderman@mail.ru
Tel: +993 12 95 91 02
35 Türkmenistanyň Gahrymany Atamyrat Nyýazow adyndaky dokma toplumy Dokma senagaty Bilelikdäki kärhana Email: mintextile-marketing@mail.ru
Tel: +993 132 2 18 66, +993 132 2 18 67
36 Umytly Nesil hojalyk jemgyýeti Hojalyk harytlary Hususy Email: umytlynesilco@gmail.com
Tel: +993 64 88 82 81
37 Ýüpekçi HJ Azyk senagaty Hususy Email: Nazli.juice@mail.ru
Tel: +993 566 5 03 65, +993 12 46 84 64
38 Zamana Süýt Önümleri Azyk senagaty Hususy Email: Zamanadairy@gmail.com
Tel:
39 Zyýansyzlandyrylan sargy serişdelerini öndürýän kärhanasy Derman senagaty Döwlet Email: ks.rahimow@mail.ru
Tel: +993 12 95 91 02
TurkmenExporters - Business Platform of Turkmenistan